OK

Cookies help us deliver our services. By using our services, you agree to our use of cookies. Learn more

0 CZK

Prokop nás přihlásil do projektu „vytvoř film ve 48 hodinách”. V pátek večer jsme si vylosovali žánr – detektivní nebo policejní příběh. V noci jsme to vymýšleli a psali, v sobotu točili v úžasných prostorách spravovaných Jakub Cortes, DUP 36 (doporučuji navštívit, Národní 36). V neděli, přes všechny překážky, zapomenutá data na kartách a padající počítače jsme střihali. 
Doručili jsme, sprintem z taxiku o dvě minuty po termínu. Bohužel...
Nicméně, máme zábavný filmíček, trochu makabre, černý humor, hodně přiznaných klišé. Inspirovaný Alenkou, Peterem Greenawayam, Davidem Lynchem, Stanley Kubrickem, Buñuelem, Columbem a dalšími...
Přijďte na promítání v kinu Aero v neděli, 4 termíny –14:00, 16:00, 18:00, 20:00! http://praha48film.com/events/, nebo alespoň zkoukněte až to vyjde. Kvůli zpoždění nejsme v oficiální soutěži, ale stále můžeme vyhrát cenu obecenstva!
S Vaší pomocí. Díky!

OÁZA. Kam se lidé uchyluj...

We have entered the 48 hour film challenge. Prokop Jelínek has signed us up. 
On friday, we picked the theme „Detective/Cop story”. Friday night we thought, scripted, Saturday we shot. Sunday, against all odds we edited, with software crashes and other mishaps. We delivered helter skelter running from the cab exactly 2 minutes late. Sorry, no game... 
None the less, we do have a fun little movie, with a touch of the macabre, and a lot of tongue in cheek. Inspired by Alice in wonderland, Peter Greenaway, David Lynch, Stanley Kubrick, Buñuel, Columbo at al.
Come to the screening this Sunday at kino Aero–14:00, 16:00, 18:00, 20:00!http://praha48film.com/events/, or, at least, check it out when we can release it. Due to the delay, we are not in the competition, but we can still win the Audience award. With your help.

OÁZA. Oasis. The place people go to escape the world above.

Please share.

Prosíme sdílejte.

TOP products

Karty Joker Poker Bizár 2020

Hrací karty 1 sada poker, 54 originálních listů BIZÁR 2020, vzniklý z novinových ilustrací za…

Karty Joker Poker Bizár 2020
Price:
200 CZK

Add to cart

BLOG

 • FMA – příkladná spolupráce

  16 Dec 2020

  S firmou FMA jsme spolupracovali velice úzce, což v mnoha případech není obvyklé, či žádoucí.
  Myslím, že se to vyplatilo.

 • King-Best tripod

  14 Dec 2020

  Best portable tripod is made by King-Best from Taiwan Trading.

 • Neznámý Virus

  4 Oct 2020

  Před rokem nikdo neměl potuchy o nějakém COVID 19. Přesto se podoba vyskytuje na nástěnném obraze, inaugurovaném v Okrouhlické základní škole. Jak je to možné?

Archive

Hasselblad Photography