OK

Cookies help us deliver our services. By using our services, you agree to our use of cookies. Learn more

0 CZK

FMA je firma, která pracuje v „korporátním” prostředí. Dělají akvizice, mergery, pomáhají firmy kosolidovat připravit k prodeji, nebo pomáhají s jejich managementem.  Hodně cizích slov, která často nemají český ekvivalent, ale cílová skupina jim velmi dobře rozumí. Proto, a protože je firma česká jsme se rozhodli doplnit výčet anglických pojmů a firemní claim „Forward looking, positive thinking” o český „subclaim” Mluvíme vaším jazykem.
Logo odráží solidní podstatu firmy, která řeší problémy, skládá dohromady manažerské „puzzle”, konsoliduje, a ve finálním výsledku přináší růst a profit. Jeho barevnost, neutrální, neagresivní šedá působí vybraně, doplněná jasnou, pozitivní, rozhodnou oranžovou. Čtvereček je ten chybějící kousek stavebnice, se kterým celek dává smysl.
Barevnost inzerátu je záměrně „high-key”, černá chybí zcela, nejtmavší barva je šedá z logotypu. Evokujeme jakousi virtuální, konceptuální vizi, pozitivní, ale s reálnými tvary, solidní strukturou. Metafora firem a manažerských struktur, které FMA nabízí.
Celostránkový inzerát pro FMA.

TOP products

Karty Joker Poker Bizár 2020

Hrací karty 1 sada poker, 54 originálních listů BIZÁR 2020, vzniklý z novinových ilustrací za…

Karty Joker Poker Bizár 2020
Price:
200 CZK

Add to cart

BLOG

 • FMA – příkladná spolupráce

  16 Dec 2020

  S firmou FMA jsme spolupracovali velice úzce, což v mnoha případech není obvyklé, či žádoucí.
  Myslím, že se to vyplatilo.

 • King-Best tripod

  14 Dec 2020

  Best portable tripod is made by King-Best from Taiwan Trading.

 • Neznámý Virus

  4 Oct 2020

  Před rokem nikdo neměl potuchy o nějakém COVID 19. Přesto se podoba vyskytuje na nástěnném obraze, inaugurovaném v Okrouhlické základní škole. Jak je to možné?

Archive

Hasselblad Photography